U petak 30. studenog 2018. od 10 do 14 sati u Zagrebu će se u velikoj dvorani Hrvatskog novinarskog društva održati okrugli stol pod nazivom „Kako (i zašto) učiniti Hrvatsku energetski nezavisnom – ususret novoj klimatskoj konferenciji COP 24”. Organizator…
























